Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Soccer Schedule Timezone: GMT +01:00
Change Your Time Zone From Here :
All events are now scheduled GMT +01.00 Time Zone
Saturday - Feb 4th , 2023
soccer 04:20 Australia A-League Women : Sydney FC vs Melbourne City
soccer 05:00 Australia A-League Women : Melbourne Victory vs Western Sydney Wanderers
soccer 05:00 Australia A-League Women : Western United vs Perth Glory
soccer 07:00 Australia A-League : Melbourne City vs Macarthur
soccer 07:00 Australia A-League : Sydney FC vs Central Coast Mariners
soccer 09:45 Australia A-League : Adelaide United vs Brisbane Roar
soccer 11:00 Azerbaijan Premier Liqa : Kapaz vs Qarabag
soccer 11:00 U18 Premier League : Manchester United U18 vs Derby County U18
soccer 11:30 Super Lig : Ankaragucu vs Fatih Karagumruk
soccer 11:30 Turkey 1. Lig : Bandirmaspor vs Denizlispor
soccer 11:30 Turkey 1. Lig : BB Erzurumspor vs Tuzlaspor
soccer 12:00 Spain Primera Division Femenina : Athletic Club vs Granadilla Tenerife
soccer 12:00 Portugal Segunda liga : UD Oliveirense vs Vilafranquense
soccer 12:00 Portugal Liga 3 : LGC Moncarapachense vs. Alverca Futebol
soccer 12:30 Serie A (women) : Como vs Roma
soccer 12:30 Australia A-League : Perth Glory vs Newcastle Jets
soccer 12:30 England Womens Super League : Leicester City WFC vs Manchester City
soccer 12:45 Greece Super League 2 : AE Larissa FC vs. Anagennisi Karditsas 1904
soccer 13:00 Indian Super League : Mumbai City vs Hyderabad
soccer 13:00 Germany Bundesliga 2 : Simulcast
soccer 13:00 Germany Bundesliga 2 : Eintracht Braunschweig vs Heidenheim
soccer 13:00 Germany Bundesliga 2 : Jahn Regensburg vs Arminia Bielefeld
soccer 13:00 Germany Bundesliga 2 : Kaiserslautern vs Holstein Kiel
soccer 13:00 Serbia Super Liga : Radnicki Kragujevac vs Vozdovac
soccer 13:30 England Premier League : Everton vs Arsenal
soccer 13:30 England Championship : Norwich City vs Burnley
soccer 13:30 Belgium Womens Super League : Standard Liege vs Anderlecht
soccer 13:30 Romania Liga I : Hermannstadt vs Arges Pitesti
soccer 13:30 England Championship : Rotherham United vs Sheffield United
soccer 13:45 England League Two : Newport County vs Swindon Town
soccer 13:45 Uruguay Primera Division : Racing Club Montevideo vs. CA Boston River
soccer 13:45 France D1 Feminine : Guingamp vs Stade de Reims
soccer 13:45 France D1 Feminine : Paris vs Dijon
soccer 13:45 France D1 Feminine : Rodez vs Olympique Lyonnais
soccer 13:45 France D1 Feminine : Soyaux vs Fleury 91
soccer 14:00 Turkey 1. Lig : Boluspor vs Pendikspor
soccer 14:00 Germany 3. Liga : Dynamo Dresden vs Hallescher FC
soccer 14:00 Germany 3. Liga : Ingolstadt vs Borussia Dortmund II
soccer 14:00 Germany 3. Liga : Osnabruck vs Erzgebirge Aue
soccer 14:00 Germany 3. Liga : Saarbrucken vs Elversberg
soccer 14:00 Germany 3. Liga : Wehen Wiesbaden vs Viktoria Koln
soccer 14:00 Germany 3. Liga : Zwickau vs Meppen
soccer 14:00 Spain La Liga : Espanyol vs Osasuna
soccer 14:00 Italy Serie B : SPAL vs Bari 1908
soccer 14:00 Italy Serie B : Benevento Calcio vs. FC Venezia
soccer 14:00 Italy Serie B : AS Cittadella vs. Ascoli Picchio FC
soccer 14:00 Italy Serie B : Cosenza Calcio vs. Ternana Calcio
soccer 14:00 Italy Serie B : Perugia Calcio vs. Brescia Calcio
soccer 14:00 Italy Serie B : SC Pisa vs. FC Sudtirol Bolzano
soccer 14:00 Germany Amateur Bundesliga Women : SC Freiburg (W) vs. VfL Wolfsburg (W)
soccer 14:00 Saudi Professional League : AL Tai vs. AL Ittihad Jeddah
soccer 14:00 Portugal Campeonato Nacional Women : Atletico Our. (W) vs. SC Braga (W)
soccer 14:00 Super Lig : Sivasspor vs Besiktas
soccer 14:00 Serbia Super Liga : Radnicki Nis vs Mladost Lucani
soccer 14:00 Israel Ligat Ha Al : Sektzia Nes Tziona vs Hapoel Be er Sheva
soccer 14:30 Hungary NB1 : Paksi SE vs Kecskemeti TE
soccer 14:30 South Africa DStv Premiership : Orlando Pirates vs Mamelodi Sundowns
soccer 14:30 UAE Arabian Gulf League : Ajman Club vs. Al Nasr Dubai CSC
soccer 14:30 UAE Arabian Gulf League : Al Ahli Dubai UAE vs. Dibba
soccer 14:35 Qatar Stars League : Al Sadd SC vs. Umm Salal SC
soccer 14:35 Qatar Stars League : Al Wakrah vs Al Gharafa
soccer 15:00 Italy Serie A : Cremonese vs Lecce
soccer 15:00 France Ligue 2 : Saint Etienne vs Annecy
soccer 15:00 Croatia 1. HNL : Lokomotiva Zagreb vs Osijek
soccer 15:00 Indian Super League : NorthEast United vs Jamshedpur
soccer 15:00 Poland Ekstraklasa : Rakow Czestochowa vs Piast Gliwice
soccer 15:00 Portugal Segunda liga : Moreirense vs Academico Viseu
soccer 15:30 Bundesliga : Simulcast
soccer 15:30 Bundesliga : Borussia Dortmund vs Freiburg
soccer 15:30 Bundesliga : Union Berlin vs Mainz 05
soccer 15:30 Bundesliga : Koln vs RB Leipzig
soccer 15:30 Bundesliga : Eintracht Frankfurt vs Hertha BSC
soccer 15:30 Bundesliga : Bochum vs Hoffenheim
soccer 15:30 FIFA Club World Cup : Wydad Casablanca vs Al Hilal
soccer 16:00 Greece Super League : OFI vs PAS Giannina
soccer 16:00 Belgium First Division A : Cercle Brugge vs Standard Liege
soccer 16:00 England Premier League : Simulcast
soccer 16:00 England Premier League : Aston Villa vs Leicester City
soccer 16:00 England Premier League : Brentford vs Southampton
soccer 16:00 England Premier League : Brighton & Hove Albion vs AFC Bournemouth
soccer 16:00 England Premier League : Manchester United vs Crystal Palace
soccer 16:00 England Premier League : Wolverhampton Wanderers vs Liverpool
soccer 16:00 Serbia Super Liga : Crvena Zvezda vs Vojvodina
soccer 16:00 Portugal Campeonato Nacional Women : Valadar. Gaia (W) vs. Sporting Cp (W)
soccer 16:00 Saudi Professional League : AL Fayha FC vs. AL Wehda FC
soccer 16:00 Portugal Liga 3 : CDC Montalegre vs. Varzim SC
soccer 16:00 England Championship : Huddersfield Town vs Queens Park Rangers
soccer 16:00 England Championship : Hull City vs Cardiff City
soccer 16:00 England Championship : Luton Town vs Stoke City
soccer 16:00 England Championship : Middlesbrough vs Blackpool
soccer 16:00 England Championship : Millwall vs Sunderland
soccer 16:00 England Championship : Preston North End vs Bristol City
soccer 16:00 England Championship : Reading vs Watford
soccer 16:00 England Championship : Swansea City vs Birmingham City
soccer 16:00 England League One : Accrington Stanley vs Lincoln City
soccer 16:00 England League One : Bolton Wanderers vs Cheltenham Town
soccer 16:00 England League One : Bristol Rovers vs Milton Keynes Dons
soccer 16:00 England League One : Cambridge United vs Ipswich Town
soccer 16:00 England League One : Derby County vs Morecambe
soccer 16:00 England League One : Exeter City vs Charlton Athletic
soccer 16:00 England League One : Fleetwood Town vs Burton Albion
soccer 16:00 England League One : Forest Green Rovers vs Peterborough United
soccer 16:00 England League One : Oxford United vs Shrewsbury Town
soccer 16:00 England League One : Port Vale vs Wycombe Wanderers
soccer 16:00 England League One : Portsmouth vs Barnsley
soccer 16:00 England League One : Sheffield Wednesday vs Plymouth Argyle
soccer 16:00 England League Two : Bradford City vs Mansfield Town
soccer 16:00 England League Two : Carlisle United vs Harrogate Town
soccer 16:00 England League Two : Colchester United vs Barrow
soccer 16:00 England League Two : Crewe Alexandra vs Grimsby Town
soccer 16:00 England League Two : Doncaster Rovers vs Hartlepool United
soccer 16:00 England League Two : Gillingham vs Crawley Town
soccer 16:00 England League Two : Leyton Orient vs AFC Wimbledon
soccer 16:00 England League Two : Northampton Town vs Walsall
soccer 16:00 England League Two : Salford City vs Rochdale
soccer 16:00 England League Two : Stockport County vs Tranmere Rovers
soccer 16:00 England League Two : Sutton United vs Stevenage
soccer 16:00 Scotland Premiership : Livingston FC vs. Kilmarnock FC
soccer 16:00 Scotland Premiership : Aberdeen FC vs. Motherwell FC
soccer 16:00 Scotland Premiership : Heart of Midloth. vs. Dundee United
soccer 16:00 Scotland Premiership : Glasgow Rangers vs. Ross County FC
soccer 16:00 Scotland Premiership : St Mirren FC vs. Hibernian FC
soccer 16:15 Spain La Liga : Elche vs Villarreal
soccer 16:15 Spain Segunda Division : Huesca vs Mirandes
soccer 16:15 Spain Segunda Division : Leganes vs Sporting Gijon
soccer 16:30 Portugal Primeira Liga : Santa Clara vs Boavista
soccer 16:30 Portugal Segunda liga : Porto II vs Belenenses
soccer 16:30 South Africa DStv Premiership : SuperSport United vs Cape Town City
soccer 16:30 Israel Ligat Ha Al : Maccabi Tel Aviv vs Bnei Sakhnin
soccer 17:00 Qatar Stars League : Al Duhail vs Al Ahli
soccer 17:00 Qatar Stars League : Al Rayyan SC vs. Al Arabi Doha SC
soccer 17:00 Israel Ligat Ha Al : Hapoel Haifa vs Ashdod
soccer 17:00 Israel Ligat Ha Al : Hapoel Jerusalem vs Maccabi Netanya
soccer 17:00 Hungary NB1 : Honved vs Varda SE
soccer 17:00 France Ligue 1 : PSG vs Toulouse
soccer 17:00 Super Lig : Antalyaspor vs Gaziantepspor
soccer 17:00 Turkey 1. Lig : Rizespor vs Yeni Malatyaspor
soccer 17:15 UAE Arabian Gulf League : FC Baniyas vs. Sharjah FC
soccer 17:30 Poland Ekstraklasa : Gornik Zabrze vs Lechia Gdansk
soccer 17:30 Croatia 1. HNL : Slaven Koprivnica vs Dinamo Zagreb
soccer 18:00 Czech First League : FK Pardubice vs Slavia Praha
soccer 18:00 Italy Serie A : Roma vs Empoli
soccer 18:00 oFB Cup : Wiener SC vs Ried
soccer 18:00 Serbia Super Liga : Spartak Subotica vs Cukaricki
soccer 18:00 Greece Super League : Ionikos vs Aris
soccer 18:00 Switzerland Super League : Grasshopper vs Basel
soccer 18:00 Portugal Liga 3 : FC Felgueiras 1932 vs. CF Canelas 2010
soccer 18:15 Belgium First Division A : AS Eupen vs Westerlo
soccer 18:20 England National League : Altrincham vs Wrexham
soccer 18:30 Israel Ligat Ha Al : Ironi Kiryat Shmona vs Beitar Jerusalem
soccer 18:30 England Premier League : Newcastle United vs West Ham United
soccer 18:30 Bundesliga : Borussia M gladbach vs Schalke 04
soccer 18:30 FIFA Club World Cup : Seattle Sounders FC vs Al Ahly / Auckland City
soccer 18:30 Spain La Liga : Atletico Madrid vs Getafe
soccer 18:30 Spain Segunda Division : Tenerife vs Albacete
soccer 18:45 Netherlands Eredivisie : Volendam vs AZ
soccer 19:00 France Ligue 1 : Troyes vs Olympique Lyonnais
soccer 19:00 Portugal Primeira Liga : Benfica vs Casa Pia
soccer 19:00 Romania Liga I : Rapid Bucuresti vs Voluntari
soccer 19:00 South Africa DStv Premiership : Marumo Gallants vs Sekhukhune United
soccer 19:30 Hungary NB1 : Fehervar vs Debrecen
soccer 19:30 Brazil Campeonato Paulista A1 : Sao Bento vs Mirassol
soccer 20:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : Ferroviaria vs Sao Bernardo
soccer 20:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : Guarani vs RB Bragantino
soccer 20:00 Poland Ekstraklasa : Zaglebie Lubin vs Legia Warszawa
soccer 20:00 Netherlands Eredivisie : Emmen vs Vitesse
soccer 20:00 Netherlands Eredivisie : Utrecht vs Heerenveen
soccer 20:00 Spain Primera Division : Ribera Navarra vs FC Barcelona
soccer 20:30 African Nations Championship Final : Algeria vs Senegal
soccer 20:30 Germany Bundesliga 2 : Greuther Furth vs Nurnberg
soccer 20:30 Brazil Campeonato Gaucho 1 : Gremio vs Aimore
soccer 20:30 Brazil Campeonato Mineiro 1 : America Mineiro vs Cruzeiro
soccer 20:30 Switzerland Super League : St. Gallen vs Servette
soccer 20:45 Italy Serie A : Sassuolo vs Atalanta
soccer 20:45 Belgium First Division A : Sint Truiden vs Kortrijk
soccer 21:00 Argentina Primera Nacional : Club Atletico All Boys vs Nueva Chicago
soccer 21:00 France Ligue 1 : Rennes vs Lille
soccer 21:00 Spain La Liga : Real Betis vs Celta de Vigo
soccer 21:00 Spain Segunda Division : Deportivo Alaves vs Eibar
soccer 21:00 Argentina Primera Division : Arsenal vs Estudiantes
soccer 21:00 Argentina Primera Division : Sarmiento vs Barracas Central
soccer 21:00 Netherlands Eredivisie : Excelsior vs RKC Waalwijk
soccer 21:00 Uruguay Primera Division Apertura : CA Penarol Montevideo vs. CA Cerro
soccer 21:30 Portugal Primeira Liga : Estoril vs Vitoria Guimaraes
soccer 21:30 Colombia Primera A : Medell?n vs Santa Fe
soccer 22:00 Chile Primera Division : Magallanes vs Union La Calera
soccer 22:30 Copa do Nordeste : ABC vs Fortaleza
soccer 22:30 Brazil Campeonato Paulista A1 : Palmeiras vs Santos
soccer 22:45 Supercopa Feminina De Futebol : Internacional vs Athletico-Pr
soccer 23:00 Brazil Campeonato Mineiro 1 : Ipatinga vs Atletico Mineiro
soccer 23:15 Argentina Primera Division : Belgrano vs River Plate
soccer 23:30 Uruguay Primera Division Apertura : Cerro Largo FC vs. CA River Plate
soccer 23:45 Colombia Primera A : Jaguares de Cordoba vs Atletico Nacional
soccer 00:00 Liga MX : Leon vs Pachuca
soccer 00:30 Chile Primera Division : Union Espa?ola vs Everton
soccer 01:00 Argentina Primera Nacional : Defensores de Belgrano vs Club Atletico Temperley
soccer 01:00 Supercopa Feminina De Futebol : Real Bras?lia vs Ava?
soccer 01:30 Argentina Primera Division : Lanus vs San Lorenzo
soccer 01:30 Argentina Primera Division : Argentinos Juniors vs Racing Club
soccer 02:00 Colombia Primera A : Deportivo Pasto vs America de Cali
soccer 02:05 Liga MX : Cruz Azul vs Tigres UANL
soccer 04:05 Liga MX : Santos Laguna vs America
soccer 05:00 Australia A-League : Western Sydney Wanderers vs Western United